Baskılı poşetTasarım : 0544 420 66 12                         Baskılı poşetSatış- Muhasebe : 0544 420 66 13

Poşet Fabrikası

Poşet Fiyatları

Poşet Fiyatları Baskılı baskısız poşet imalatı ucuz uygun fiyatları poşet fiyatları mağaza poşeti fiyatları İstanbul baskılı poşet imalatı yapan firmalar ucuz poşet imalatı yapan firmalar 6 renk baskılı poşet imalatı 2 renk baskılı poşet imalatı fiyatları.

Baskılı Poşet Fiyatları

plastik poşet imalatı naylon poşet imalatı Plastik Ambalaj poşet fiyatları poşet imalatı yapan firmalar ucuz ve uygun fiyatları mağaza poşeti taşıma torbası kasa poşet imalatı yapan ucuz ve uygun fiyatları toptan kilo fiyatı.halı poşeti fiyatları baskılı poşet fiyatı uygun fiyatları baskılı poşet mağaza poşeti fiyatları halı poşeti yapan üreticiler halı poşeti yapan imalatçılar İstanbul Halı poşeti yapan firmalar ucuz ve uygun fiyatları toptan halı poşeti imalatı.

Ucuz Poşet Fiyatları

poşet fiyatları baskılı poşet fiyatları baskılı poşet imalatı baskılı poşet fiyatları ucuz toptan mağaza poşeti Market poşeti taşıma torbası lastik poşeti eczane poşeti fiyatları lastik poşeti imalatı ucuz fiyatları toptan poşet.

Poşet İle Reklam

Poşet ile reklam yapmayı düşünüyorsanız kaliteli bir firmadan baskılı poşet yaptırmanız gerekir. Poşet 1.kalite olmalı ve dayanıklı olmalıdır. Poşetin baskısı iyi boyalardan olmazsa hemen silinir. Bunun için en poşetinizin 1 kalite olmasına dikkat edin. Görünüm açısından poşetler arasından çok farklılıklar vardır. Kalınlık incelik dayanıklılık poşetler için vazgeçilmezdir

A kalite Baskılı Poşet Nedir ?

A Kalite Baskılı Poşet diğer adıyla 1. nci Kalite Baskılı Poşet dir. 1nci kalite poşet kaliteli ham madde den üretilmektedir. bu baskılı poşet kolay kolay yırtılmaz dayanıklı ve uzun ömürlü doğa dostu bir poşetdir. Türkiye pazarında en çok tercih edilen Baskılı mağaza poşet, Baskılı market poşet ürünleridir.

Baskılı Poşet ve Poşet

Baskılı poşet ve poşet dediğimizde aklımıza gelen ilk şey naylon poşetler plastik poşetler ve marketlerde kullandığımız poşetlerdir. Günümüzde birçok alanda yer alan poşet ve baskılı poşet olmazsa olmazlar arasında yerini almıştır. sizde poşet ve baskılı poşet istiyorsanız hemen bizi arayın

Plastik Poşet

Poşet deyince sadece taşıma görevi gören bir araç değildir. plastik poşet aynı zamanda iyi bir reklam aracıdır. örneğin 150 kğ poşet 1500- 1700 arası bir tutara gelmektedir. Plastik poşet kilogram olarak 50-70 arası adet çıkmakta olup 15 20 kuruşa mal olan bu poşetler size büyük kitlelere ulaşmanızı sağlar. Yani 15-20 kuruşa gezen bir reklamınız olmasını istemez misiniz ? poşet fiyatlarında en iyi fiyatı size poşet imalatçısı vermektedir. istikrar ve kalite açısından plastik poşet imalatçısı iş ortağınızdır. peki bu poşetleri kimler kullanır. Genellikle plastik poşetler mağaza poşeti, market poşeti, kargo poşeti ve el geçme poşeti olarak anılmaktadır. Doğada çözünen bu naylon poşetler sağlık açısından bir sakıncası yoktur. Doğa dostu poşet tercih etmenizi tavsiye ederiz.

 • 100 chocolata Poşeti
  100 chocolata Poşeti
 • Akdaş Firma Poşeti
  Akdaş Firma Poşeti
 • Akif Kırtasiye Poşeti
  Akif Kırtasiye Poşeti
 • Aydınç Kozmetik Poşeti
  Aydınç Kozmetik Poşeti
 • Cuwal Mağaza Poşeti
  Cuwal Mağaza Poşeti
 • Ebruli İç Giyim Poşeti
  Ebruli İç Giyim Poşeti
 • Eminoğlu Hışır Poşet
  Eminoğlu Hışır Poşet
 • Fırsat Çanta Plastik Poşet
  Fırsat Çanta Plastik Poşet
 • Foto Moda Dijital Poşet
  Foto Moda Dijital Poşet
 • Hakbul Bakliyat Poşeti
  Hakbul Bakliyat Poşeti
 • Hayat Kırtasiye Atlet Poşeti
  Hayat Kırtasiye Atlet Poşeti
 • İsmet Digital Saplı Poşeti
  İsmet Digital Saplı Poşeti
 • Kardeşler petrol Market Poşeti
  Kardeşler petrol Market Poşeti
 • Miss Meri Giyim Poşeti
  Miss Meri Giyim Poşeti
 • N-Tatlım Baklava Poşeti
  N-Tatlım Baklava Poşeti
 • Tandem Dersane Poşeti
  Tandem Dersane Poşeti
 • Mino Bilgisayar Poşeti
  Mino Bilgisayar Poşeti
 • Mino Tekstil Poşeti
  Mino Tekstil Poşeti
Prev
Next

KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Baskılı Poşet KurumsalFirmamız Poşet pazarında lider firmalar arasında olup üretimden pazarlamaya kurumsal kimliği olan bir şirkettir.

POŞET ÜRETİMİ

Mağaza Poşeti Üretimi Şirketimiz Poşet üretimini sipariş aşamasından grafik tasarım aşamasına üretimden sevkiyata tamamiyle Kendi bünyesinde yapmaktadır.

BASKILI POŞET KAMPANYALARI

Poşet KampanyaAmbalaj sektöründe görülmemiş kampanyalar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

REFERANSLARIMIZ

Poşet mağaza baskı

Firmamız kurulduğu günden bu yana 2000 üzeri marka ve firmanın baskılı poşet üretimini yapmaktadır.